Amerykańskie horrory

Template„Przed początkiem XXI wieku horrory były jednym z najpopularniejszych gatunków w Hollywood. Jednak w miarę upływu czasu i rozwoju technologii horrory stawały się coraz mniej popularnym gatunkiem. Jest to prawdopodobnie spowodowane faktem, że wiele z tych filmów nie spełniają już dzisiejszych standardów i są postrzegane jako nic więcej niż tanie dreszcze”.

W internecie możemy znaleźć wiele horrorów, a niektóre z nich są tak niepokojące, że ludzie woleliby ich nie oglądać. Dzieje się tak, ponieważ opierają się na prawdziwych wydarzeniach lub prawdziwych historiach. Był czas, kiedy ludzie nie chcieli oglądać horrorów, bo były zbyt przerażające. Ale w dzisiejszych czasach ludzie stali się bardziej otwarci i nie mają nic przeciwko oglądaniu tego typu filmów.

Ta sekcja będzie dotyczyć American Horror Story – sezonu 1, odcinka 1 „Pilot”. Opowiada o pierwszym odcinku pierwszego sezonu io seryjnym mordercy, który morduje swoje ofiary we śnie. Seryjny morderca nazywa się Mr. Eames, a gra go Dylan McDermott (Mr Eames). Pan Eames zabija swoje ofiary we śnie, używając swoich nadprzyrodzonych mocy. Ten program zostanie wykorzystany

Seria American Horror Story stała się hitem od debiutu w 2011 roku. Jest to seria antologii horroru, która śledzi losy różnych postaci terroryzowanych przez siły nadprzyrodzone. Seria oparta jest na klasycznym horrorze o tym samym tytule, napisanym przez autora i autora „Łapacza w zbożu”, JD Salingera, i zaadaptowanym przez George'a A. Romero z jego opowiadania „Noc żywych trupów”.