O mnie

Mam na imię Wojtek i spośród wielu różnych zainteresowań znaczące miejsce w moim sercu zajmuje jedno z nich – zamiłowanie do filmów grozy. Długo zbierałem się do założenia bloga, lecz wreszcie mogę Wam przedstawić wstępne efekty mojej pracy. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej i polecicie tę stronę swoim znajomym.

Skąd zainteresowanie filami grozy? Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Od kina oczekuje przede wszystkim emocji i każdy inny rodzaj wydaje mi się sztuczny. Komedie śmieszą coraz mniej, sensacje są głupie, a ich twórcy nie słyszeli chyba nigdy o logicznym ciągu przyczynowo-skutkowym, a dramaty mnie po prostu nudzą. Horrory są więc dla mnie czymś, co nie tylko dostarcza rozrywki, ale również dzięki aspektowi grozy, zostaje w mojej głowie na dłużej.

Skąd nazwa bloga? Mówić tutaj będziemy wszakże o siłach nadprzyrodzonych, zajmować nas będą duchy, zjawiska paranormalne, czy zombiaki, więc wydaje mi się, że mówi ona sama za siebie. Jest to dodatkowo tytuł mojego ulubionego amerykańskiego horroru z Liamem Neesonem w roli głównej i reżyserii pewnej pani polskiego pochodzenia. Szczegóły w osobnym poście.

Co jeszcze lubię robić oprócz oglądania filmów grozy? Dość mocno wkręciły mnie w ostatnim czasie seriale, dużo czasu spędzam przy grach komputerowych, a i nie pogardzę również mocną muzyką rockową. Mam nadzieję, że Was nie zanudzę i dzięki mnie dowiecie się o horrorach wielu ciekawych rzeczy i docelowo stworzymy prawdziwy portal zrzeszający miłośników tego gatunku filmu.

Pozdrawiam!

Be the first to comment

Leave a comment